Odkazy:
Vault Šílené brahmíny
MileStorm Homepage
Combat Arms CZ Site
Combat Arms Europe Site
SkCz Arms
Beer Borec
BAS

Naše bannery:
Gunrunnerz - Combat Arms CZ Unit

GunrunnerZ CZ / SkCz Arms

Vojáci z bývalého klanu GunrunnerZ CZ, kteří momentálně působí v klanu SkCz Arms.

Z historie klanů:

Náš klan vznikl 9.2.2009 okolo 3 hodiny ranní, tehdy Pashaaka s červenejma očima a tikem v ukazováčku konečně povýšili do hodnosti, ve který mohl klan založit a hned byli na světě první 4 členové - zakladatelé: Pashaak85, Porky_killa, Countlewin a DJFcela. Nicky některým z vás co lezete na tyto stránky poněkud povědomé že.... :D Pařili sme takřka nepřetržitě, ale jeden ze čtyř zakladatelů se na to ještě ten den večer vys.... že Fčelo. :D Mezi nejpřínosnější členy klanu patřili: Pashaak85, Vintak, Kece, Porky_killa, Countlewin a PRLukas. Klan byl rozpuštěn 27.7.2009 okolo půlnoci po minutě ticha kvůli neaktivitě členů. Vzpomínáme v dobrém..... :D

Klan SkCz Arms, se kterým se GunrunnerZ CZ spojili, založil 12.7.2009 Blaster2x s pár členy z bývalého klanu Waffen HH poté, co jej opustili z mnoha důvodů. Současný počet členů je něco okolo 80 a drtivá většina z nich je aktivní. To je trochu jiná káva že..... :D Zkrátka vyberte si den a hodinu, připojte se a určitě tam pár lidí potkáte.


Logo GunrunnerZ CZ Logo SkCz Arms Logo Klanu ve hře

Členové klanu:

Členové, kteří do poslední chvíle drželi klan GunrunnerZ CZ nad vodou než přestoupili do SkCz Arms.

Pashaak - Clan adminVinťák - Clan memberKeče - Clan memberEfo - Clan memberVzn - Clan memberBývalí členové klanu:

Již neaktivní členové klanu, kteří se podíleli na jeho vzestupu a následném úpadku. Nyní působí jako nájemní žoldáci, operují v jiných jednotkách nebo je najdete v supermarketu v oddělení hraček. :DD

Lukáš - Clan memberDajdyss - Clan memberZdovak - Clan memberJarda - Clan memberMargeena - Clan memberPorky - Clan memberV!K! - Clan memberJakob - Clan memberBobeshaak - Clan memberEvža - Clan memberFčela - Clan memberSmolík - Clan memberVlaris - Clan memberDekker - Clan memberHajtaur - Clan memberPodmínky pro přestup:

Každý by měl dostat šanci pokračovat s námi na trnité cestě CA. Zároveň by měl splňovat následující požadavky.....


Být aktivním a teamovým hráčem - sami dobře víte jak to bylo kdysi s aktivitou.

Schopnost umět komunikovat s členy klanu - SkCz Arms vyžaduje aktivitu na Skype. Neberte to jako buzeraci, je to opravdu užitečná věc hlavně během klanovek.

Schopnost kvalitně reprezentovat klan - nesneseme nadávky ať už našim členům či jiným, pokud nejsou v sebeobraně. Celkové chování se rovněž bere v úvahu. Vzájemné kickování členů klanu z místností není zrovna to pravé a už k tomu taky došlo.
//pozn. Pashaak: Pozor na to, stal jsem se součástí vedení nového klanu a specialně na hráče, kteří přestoupili od nás si dám pozor. Nejsem zvědavej na to, abyste mi kazili dobré jméno. :D

Po vstupu do klanu pro vás vyplyne povinnost zaregistrovat se na našem klanovém fóru a alespoň občas sledovat aktuální dění, ale o registraci vás včas informujeme.

Zákaz hackování a glitchování nemusím ani zdůrazňovat. Hack = používání ilegálních programů běžících pod CA za účelem dosáhnout lepších výsledků a nas... svoje okolí. Glitch = využívání chyb v mapě za podobným účelem jako při hackování.
//pozn. Pashaak: Tady už to neni jen o mě, kdokoli vás uvidí, práskne vás našemu vedení, tzn. během 10 minut jste opět bez klanu a zaslaný screen s vaší prasárnou půjde na podporu Nexonu tzn. během 24 hodin jste bez účtu.


Screeny:

Zde se postupem času budou shromažďovat screeny ze hry.


Nemáme rádi:

Hackery a jiný podobný exoty, co to pařej, aby si nahonili ego.

Méněcenný blbečky, kteří to neuměji a za hackera označují kohokoli, kdo jim zrovna ustřelí palici.

Snaživý pitomce, kteří na základě takového označení navrhnou "vote kick" a všechny co klikaj pro, aniž by si zjistili o co jde.

Elite moderátory, kteří vyhazují živý prachy oknem, aby pak mohli kickovat všechny lepší hráče. Pouze tyto, hráč, který to umí použít je k nezaplacení.

Kempery, který za celou hru najdete pořád na jednom místě (je to vaše věc, hlavu vám nikdo neutrhne, ale jednu výhodu to má, zas víme kam si pro vás dojít).

"Lečo" rozplácnutý přes celej chodník při návratu z kalby. :D


Operační prostory:

Paříme hodně, všechno a všude. :D Já osobně mám nejraději Bruschwood, Vinťák zas Junk Flea. Keče hraje "Araba".... (Fireteam) :D Rád kreje vlastní lidi. Vzn najdete taky na Bruschwoodu, Efa nenajdete nikde, páč sedí zhulenej před kompem a neví jak to zapnout. :D


Klanový zápasy:

Na SkCz Arms se paří v podstatě pokaždý když je na to nálada. Docela fajn změna ne?? :D


Banner:


<a href="http://www.radio-pasak.cz/gunrunnerz.php" target="_blank"><img src="http://radio-pasak.cz/gr/gunrunnerz_88x31.png" alt="GunrunnerZ - Combat Arms CZ Unit" border="0"></a>